Forum

Forum jest miejscem w którym wszyscy się „spotkamy”, wypracujemy jakieś wspólne stanowisko i wcielimy je w życie. Podzielone jest na 3 kategorie:

  1. Nasze historie – tutaj każdy opisze pokrótce swoje doświadczenia i perypetie związane
    z dochodzeniem swych roszczeń od spółek przesyłowych, a wiem, że są bardzo podobne do moich. Proszę opisywać wszystko wraz z datami, gdyż mało kto z osób postronnych uwierzy, że takie rzeczy dzieją się w Polsce… a będziemy przedstawiani w jak najgorszym świetle. Będzie to też swego rodzaju dowód na przyszłość.
  2. Jak się zebrać – tutaj każdy będzie mógł podzielić się pomysłem w jaki sposób zebrać ludzi z całej Polski, jaką formę transparentnego zrzeszenia przyjąć itp. Plan jest ambitny, trzeba jak najszybciej zebrać jak największą liczbę osób tak, by na tej „fali entuzjazmu” szybko zacząć już działać.
  3. Strategia działania – tutaj będziemy dyskutować, analizować, kalkulować itp. sposób działania… Co wiele głów to nie jedna, każdy coś wie, zna kogoś itp.

Z uwagi na fakt, iż każdy może się tu zalogować (pan X, który słupy ma na działce, pan Y, który te słupy stawiał, pan Z, którego te słupy są lub trolle) forum jest moderowane. Każdy post podważający zasadność naszych roszczeń, każdy post wprowadzający zamęt na forum, czy w jakiś sposób przeszkadzający naszej sprawie będzie usuwany, gdy sytuacja z danego konta będzie się powtarzać to konto będzie usunięte. Sprawa słupów co prawda ociera się bardzo o politykę, lecz każdy post idący głębiej w nią będzie kasowany… nic nie skłóci nas bardziej jak polityka, a nie ona jest istotą sprawy.
Proszę też wymieniać się kontaktami (telefon czy nawet tylko adres e-mail) na wypadek gdyby strona została szybko zamknięta za „ksenofobię”, „rasizm”, „obrazę uczuć religijnych” czy inną wyssaną z palca głupotę…Mogę też mieć wypadek samochodowy lub inną przygodę, a inicjatywa nie może się przez takie coś skończyć.

Forum dyskusyjne – odwiedź nas koniecznie.